VYTVORTE SI SVOJ VLASTNÝ DOTAZNÍK NA WEBE

Výhody online dotazníka

Dotazník v prostredí internetu Vám prináša mnoho výhod
ON-LINE

Vytváranie a prevádzkovanie dotazníkov online cez internet. Celý prieskum máte vždy po ruke. Kedykoľvek môžete sledovať priebežné výsledky.

Vlastná adresa

K vytvorenému dotazníku si môžete vybrať ľubovoľnú subdoménu, napr. mojdotaznik.dotaznicek.sk a tak ziskať zapamätateľú adresu pre vašich respondentov.

Rýchle výsledky

Už nemusíte pracne vyhodnotiť papierové dotazníky, zrátať odpovede, či nebodaj ešte vy-filtrovať skupiny respondentov. U nás to máte na pár klikov a aj zobrazené v peknom grafe.

PDF a XLS

Získané výsledky a odpovede, si možete jednoducho exportovať do PDF, alebo do XLS(excel) pre ďalšie spracovanie. Takto si viete svoje dáta rýchlo uložiť do svojho PC.

O projekte

Prečo vznikol dotaznicek.sk
Rozošlete dotazníky a sledujete ako pribúdajú výsledky

Tento projekt patrí k mojím prvým. Jeho história sa píše ešte do čias keď som bol v 2.ročníku VŠ. Veľa ľudí na internáte chodilo s papierovými dotazníkmi so žiadosťou o vyplnenie pre rôzne potreby, či už ohľadom štúdia, osobného prieskumu, prípadne prieskumu pre nejakú spoločnosť. Vtedy mi napadlo vytvoriť elektronické dotazníky, ktoré by študenti len rozposlali známym alebo zdieľali cez rôzne kanály (FB ešte nebol populárny). Zároveň by sa zo zozbieraných dát vytvorili základné štatistiky a prehľady. Základy vznikali v autobuse alebo vlaku, cestou do práce a z práce. Neskôr sa k tomu pridalo programovanie počas prednášok, a tak postupne vznikla prvá verzia “dotaznicek.sk“. Keď už aplikácia existovala, potreboval som jej vdýchnuť život, priviesť k nej aj používateľov. A tak každého kto ma oslovil s prosbou o vyplnenie dotazníka som aj ja oslovil a ukázal mu aplikáciu kde môže na budúce spraviť svoj elektronický dotazník. Na moje potešenie v krátkej dobe, horizonte pol roka aplikácia nabrala cez 500 užívateľov a bolo vyplnených okolo 15000 dotazníkov. Na začiatok sa mi to zdali celkom slušné čísla. V súčastnosti ma projekt cez 6800 užívateľov a viac ako 220000 vyplnených dotazníkov.

Čo o nás hovoria

Máte otázky