Posielajte e-mail pozvánky na váš dotazník

Keď už máte svoj dotazník hotový, vašou nasledujúcou úlohou je rozoslať dotazník vaším respondentom. Jednou z možností je použiť priamo e-mail pozvánky v systéme dotaznicek.sk. Ďalšie rady ako získať respondentov nájdete v článku Desať rád pre získanie respondentov pre Váš prieskum.

Emailové pozvánky na váš dotazník nájdete v menu „Zdieľajte / E-mail pozvánky“. V základnej bezplatnej verzii môžete rozoslať 30 pozvánok za mesiac. Ak potrebujte rozoslať väčšie množstvo, pozrite si niektorý z našich platených programov.

Výhodou využitia e-mail pozvánok je že v prehľade pozvánky vidíte stav jednotlivých pozvánok (e-mail adries), teda či bola pozvánka odoslaná, či už bol dotazník na základe pozvánky vyplnený, prípadne automaticky poslať opakovane pozvánku, ak zatiaľ nebola použitá pre vyplnenie vášho prieskumu.

Ďalšou výhodou je možnosť nastaviť „Povoliť opakované vyplnenie dotazníka z pozvánky“, v prípade ak nastavíte „Nepovoliť“, dotazník bude možné vyplniť iba raz na základe jednej konkrétnej pozvánky.

E-mail pozvánka
E-mail pozvánka pre dotazníkový prieskum

 

Po vytvorení pozvánky využite možnosť poslať testovací e-mail. Tak si presne môžete skontrolovať ako Vaša pozvánka bude vyzerať keď bude rozposlaná vaším respondentom.

E-mail adresy na ktoré chcete rozposlať pozvánky zadáte v karte „E-mail adresy / Príjemcovia“. Adresy môžete vkladať jednotlivo, alebo môžete využiť hromadný import z csv/xls súboru, čo vám uľahčí hromadné vkladanie kontaktov z vašich zoznamov.